Jdi na obsah Jdi na menu
 


Názory na dění

Příspěvky

Obsazení Maďarska, ČeskoSlovenska, Gruzie, Ukrajiny.... Afghánistán...

2. 3. 2014

  ... podle mého názoru existuje (asi) jen jediné nevojenské řešení, jak Putina donutit, aby sám chtěl takové věci nedělat.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Názory na dění | Komentářů: 0

Alkohol a drogy

27. 7. 2013

   MF DNES zase zaperlila. V čísle ze středy 24.7. 2013 vyšel článek jedné redaktorky, kde se opět objevuje neustále se opakující a podle všeho i nebezpečný výraz: alkohol a drogy. Jako dovětek jsou opět citovány nesmysly o marihuaně, která je oproti alkoholu, ale i ostatním drogám naprosto a totálně odlišná. Neexistuje na ní závislost tak, jak je závislost definována podle moderní diagnostiky DSM IV, uznávané vědci, psychology i psychiatry. 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Názory na dění | Komentářů: 0

Povodně x vládní krize

22. 6. 2013

 
Celý příspěvek | Rubrika: Názory na dění | Komentářů: 0

Není Mládek jako Mládek

21. 3. 2013

 

Je čas kameny zvedat, je čas kameny házet...

15. 3. 2013

Titulky zpráv o tom, co se událo na sjezdu České Strany Sociálně Demagogické mě přibližně do poledne (15.3.2013) nechávaly v relativním klidu. Nechtěl jsem vytvářet pocit na zvracení tím, že bych se více zaobíral propagandistickými žvásty bezobratlého arcidemagoga Sobotky. Když mi ovšem současný prezident vytáhl z kapsy další peníze navíc, aby mohl přiletět veřejně podpořit stranu, z které snad zbyl slušný už jen název, naštval jsem se. 

 

Proč další stranu?

22. 2. 2013

   Ve svých imaginárních rozhovorech..Ve chvílích, kdy přemýšlím nad tím, proč to a to vlastně dělám.. V takových myšlenkách se nutně musí objevit otázka, proč by tu vlastně měla být nějaká jiná strana? Zkusím vám ukázat, proč to tak vidím já.

 

Neumíme dodržovat pravidla hry?

19. 2. 2013

 

Zemana draze zaplatíme aneb státní svátek 21.8. ?

18. 2. 2013

    Volba prezidenta mě utvrdila v několika názorech, které se mi ještě před ní honily hlavou. Nechtěl jsem si je ale připouštět příliš k tělu, protože jsem byl přesvědčený, že způsob Zemanovy kampaně musí lidi odradit, probudit. Byl jsem opět příliš optimistický a důvěřivý v morální vlastnosti občanů. Těm patrně stačila relativně krátká devastace (v srovnání s historií) v podobě nejhorších lží, zlodějin a teroru, v podobě časů vlády KSČ.

 

Jak nevyhrát volby

27. 1. 2013

 

Benešovy dekrety - co to vlastně je?

20. 1. 2013

  Souvislostí, proč naše vztahy s Němci nakonec vyústily k jejich odsunu, je mnohem víc, než jen druhá světová válka sama o sobě. Oni sami dali historicky najevo, že buď oni nebo my. Češi se snažili vždy dohodnout a reagovali až na jejich konání. Zde je pár informací, které se od paní učitelky, Klause nebo Zemana nedozvíte. Ti posledně jmenovaní by pak prostě museli uznat to, co řekl pan Schwarzenberg. Odsun Němců a Maďarů, fakticky z hlediska jejich národnosti, je z dnešního pohledu porušením Listiny základních práv a svobod. Přesto jsou dekrety platné a správné. Nebylo jiné řešení. A bylo to správné řešení.

 


 

 


Archiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 33595
Měsíc: 241
Den: 4