Jdi na obsah Jdi na menu
 


SOVA a zákony o rodině

Zákon na ochranu dítěte ... /19.12.11. ... 16.30/

   Kolik dětí musí být ještě těžce popáleno nějakým nevychovaným hajzlem? Kolik dětí musí být ještě znásilněno? Kolik nemluvňat a batolat umláceno nějakým dobytkem? Kolik těch bezmocných tvorečků bude muset "podržet taťkovi"?

   Vždycky, když slyším nějaký z těch otřesných případů (na povrch se jich dostane jen zlomek), je mi úplně šíleně. Mám holčičku a kluka. Jen když si představím, že někdo něco takového... ne, to nejde ani domyslet.

/dnes,21.12., titulek v MFDnes: Týral syna, ten kvůli týrání oslepl. SOVA takovému šmejdovi dává doživotí/

SOVA říká: tak tvrdé tresty na ochranu dítěte svět ještě neviděl. Za jakékoliv násilí, týrání a podobná svinstva. Zároveň ale trestní zodpovědnost rodičů za trestné činy dětí, nezletilých.

Zákon na ochranu otcovství  ... /14.12.12...11.15/

   Nemám nic proti bytostem, kterým se říká žena. Ale na muže, na ty slabší bytosti, se zapomíná. Zkuste si, milé ženy představit, že při rozvodu téměř automaticky o dítě přijdete. Budete se chtít rozvádět? Psychické a fyzické násilí na mužích přestává být tabu. Má kořeny i v tomto faktu, jak je nastavena ochrana dítěte.

   Jde o to, že o osudu dětí rozhoduje statistika. Prostě je častější je silnější cit dítěte k matce, a tak se rozvody šmahem řeší tak, že je otec očerněn a záleží vpodstatě na dobré vůli té ženy, jak často je bude vídat. Když totiž nechce, hodí na otce nějakou špínu. (Můj osobní případ je námět na tragikomedii paradoxu, kdyby v tom nehrály bohužel i mé děti).

   Bezmoc, kterou často zažívají muži, kteří v životě nemají nic, než ty děti. Muži, jejichž žena je různými způsoby týrá a navíc se rozhodne vygradovat všechno rozvodem... Ta bezmoc je šílená, šíleně obrovská a bezmocně bezmocná.

SOVA říká: Rozvod musí soudit ti nejlepší z nejlepších. Soudce nesmí být závislý na alkoholu nebo jiných tvrdých drogách (jako v mém případě). Musí to být lidé vyrovnaní a plní velkých zkušeností ze života. Musí znát dílo profesora Matějíčka (První dětský psycholog na světě). A musí mít nový, přehledný zákon o rodině, manželství, dětech. /SOVA se ptá: proč vlastně po rozvodu zůstává automaticky ženě, která rozvod vyvolala, jméno jejího bývalého??? Já jsem si například nepřál, aby bývalá prznila jméno naší rodiny, ale mám smůlu. SOVA to změní./ Manželství před zákonem musí být jako manželství před bohem. Žádná srandička. Jde o děti.

 
 

 


Archiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 33086
Měsíc: 220
Den: 7